פטיסרי פריזאית בלב הוד השרון – ביקור בנומילי

מאת: טליה אברהם

הקונדיטוריה הכפר סבאית, אשר נפתחה אי שם בשנת 2012 ומאז צברה לעצמה קהל לקוחות נאמן התרחבה לאחרונה ופתחה סניף נוסף במרכז הוד השרון.

לביקורת שפרסמנו על הסניף הכפר-סבאי מספר חודשים לאחר פתיחתו לחצו כאן. 

המיקום של הסניף ההוד השרוני מוצלח פחות, במיוחד כי יש בו פחות מקומות ישיבה. מעבר לזה, התפריט זהה והשירות מצוין כמו תמיד.

הזמנו פרעצל סלמון (גבינת שמנת, סלון, עגבנייה ובצל סגול, 28 ש”ח), וקרואסון סאן מור (קרואסון חמאה עם גבינת סאן מור, סלט עלי בייבי ועגבניות שרי, 26 ש”ח).

פרעצל

פרעצל סלמון

הפרעצל היה פשוט וטעים, מהסוג שאפשר להכין בבית אבל מאוד כיף לאכול בחוץ. לא היה בו משהו ייחודי, אם כי לטעמי כמות הסלמון הייתה מזערית למדי. דווקא כמות הבצל הסגול בפרעצל נדיבה למדי באופן שקצת משתלט על הטעמים.

הקרואסון היה מוצלח מאוד. ההצלחה במנה מסוג זה מתחילה בקרואסון עצמו, ובמקרה הזה הוא באמת היה מצוין…

קרואסון

קרואסון סאן מור

המינוס היחיד היה החומץ (אם איני טועה – בלסמי), שהיה בעל טעם דומיננטי והותיר טעם מאוד עוקצני בפה, טעם שפחות מתאים למנה זו.

מפה ממשיכים ישירות לקינוחים. בנומילי (גם בסניף הכפר-סבאי וגם בסניף ההוד השרוני) לא תמצאו ויטרינת קינוחים מרשימה שתגרום לכם להתבלבל. לכל היותר יוצגו בה מספר יחידות בודדות, וזה למען האמת קצת מבאס, במיוחד כשמדובר בקונדיטוריה המציגה עצמה כפריזאית.

כשאנחנו הגענו היו שלושה קינוחים לבחירה. פחות התחברנו לטעמי לימון ולכן הזמנו את עוגת הנפוליאון ועוגת שוקולד שעוטרה במקרונים.

עוגת הנפוליאון הייתה טובה והיחס של הבצק לקרם היה מדויק.

unnamed

עוגת הנפוליאון

עוגת השוקולד הייתה מוצלחת גם כן, למרות שקצת פחות התחברנו לפצפוצים שהיו בתוך המוס.

unnamed (1)

עוגת השוקולד

בסך הכל מדובר במקום נחמד להעביר בו בוקר. הקפה מצוין, השירות נפלא (המלצר היה מקסים, דנה, מנהלת המקום הסתובבה בין השולחנות ווידאה שהכל בסדר), המחירים נוחים והתמורה בהחלט מוצלחת.

סיכום

ציון כללי – 9.

רמת האוכל – 9.

רמת השירות – 10.

“נומילי”, רח’ הבנים 14 הוד השרון, 09-7441920

הודעות